סטודנט מחפש מקום להתנדב ולקבל 2 נ"ז

מחפש מקום עם עשייה ושליחות חינוכית

מקומך איתנו! לחץ לפרטים  

יחד לב אל לב נפתח לשמיים-כח היחד במקום בלב בקרית- גת


בשבוע  האחרון נערך סיור חגיגי לחברי קרן פריש ביחד  עם הנהלת ארגון הג'וינט  בתוכנית "מוטב יחדיו"ברובע הנביאים בקרית- גת. במהלך הביקור בהובלת הגוי'נט  נחנך  מועדון מקום -בלב בקהילה שעבר שיפוץ נרחב ביותר . הסיור הינו שיאו של תהליך שהחל ברובע לפני כחצי שנה  תהליך שעיקרו הוא איגום כלל הכוחות הפועלים ברובע  על ידי צוות התוכנית של "מוטב יחדיו" והשבחת עבודתם תוך יצירת שפה משותפת ומאחדת. העבודה הברוכה כללה את רתימתם של העירייה, המתנ"ס, תנועת הנוער של ה-OU  מקום -בלב, ארגון ידידים, עיר ללא אלימות, מרכז מריאן ועוד רבים וטובים שבברכתו של ראש העיר, מר אבירם דהרי, שיתפו פעולה והחלו ביצירת שינוי מהותי וניכר בתחומי חיים שונים של תושבי הרובע. 
בסיור שנערך השבוע זכו נציגי הקרן לראות את התוצאות של שיתוף פעולה זה כששיאו של הביקור היתה התכנסות של כל חברי המשלחת במבנה המשופץ להפליא של תנועת מקום -בלב. המבנה שופץ מתרומות הקרן ומכספי  ה -o.u   בישראל. במהלך הביקור במבנה זכה ראש העיר לקבוע מזוזה חדשה, נשיא הקרן גזר סרט חגיגי, חברי המשלחת נהנו מארוחה קלה  ולבסוף להתכנס  לדיון משותף סביב האתגרים העומדים לפתחם של העוסקים במלאכה החשובה עם הנוער. אחד חידושים המבורכים והחשובים הוא פתיחת שלוחה של מרכז מריאן לגיל הרך בתוך אחד החדרים במועדון מקום בלב ששמח לארח את המרכז ובכך לתת מענה נוסף לאנשי הרובע ולילדיהם.
בנוסף לעבודה החשובה הנעשית בקרב ילדי השכונה והנוער שבה, המבנה המשופץ יאפשר לתנועת שנוער של מקום בלב להרחיב ולהעמיק את פועלה בקרב ילדי העיר המתחנכים על ברכיה מזה כעשור. 
כיום פועלים בתנועה כ 120 חניכים משלושה בתי ספר שונים כשחלק משמעותי מצוות ההדרכה זכו לצמוח בתוך התנועה ולהיות בה חניכים בעצמם.
באירוע ציין ישראל גורן מנכ"ל  ארגון הנוער  מקום בלב  כי "החשיבה המשותפת למען הקהילה מהווה בסיס בחשיבה של פעילות מקום בלב,ובקרית גת אנו חשים עד כמה גדול כח היחד".

מקום בלב זה הבית שלי

לוח אירועים

הבא יוני 2024 קודם
א ב ג ד ה ו ש
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

צור קשר

שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
דוא''ל:
מס' טלפון:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות: אנא הקלידו את הספרות
טעית בהעתקת הספרות. יש לנסות שוב
הודעתך נשלחה בהצלחה