סטודנט מחפש מקום להתנדב ולקבל 2 נ"ז

מחפש מקום עם עשייה ושליחות חינוכית

מקומך איתנו! לחץ לפרטים  

הצדעה לגיבורי עמוד ענן


ביום שלישי האחרון, התארחו בקרית גת קבוצת נשים נציגות של ה O.U, מהמרכז הישראלי של איחוד בתי הכנסת בצפון אמריקה. מטרת הביקור הייתה חיזוק הקשר עם תושבי הדרום לאור המצב הבטחוני של התקופה האחרונה.
קבוצת הנשים החלה את ביקורה בסקירה על העיר ועל פעילות מקום בלב בשגרה ובחירום, לאחר מכן הן נפגשו עם הרב איתי פרידלנדר מגרעין ישי של הציונות הדתית ששוחח איתן על המשמעות של לעשות עליה דווקא לאיזורי הפריפריה בארץ. בסוף השיחה יצאו הנשים לסיבוב קניות במרכז המסחרי ובקניון כביטוי לשאיפה שלהן לחזק את תושבי הדרום גם על ידי חיזוק הפן הכלכלי. נשות הקבוצה רכשו ציוד רב לטובת ילדי מקום בלב שיהנו משלל המתנות לאורך השנה. הביקור המשיך באירוחן של הנשים בלשכת ראש העיר שם הן זכו לשמוע ממנו בהרחבה על העיר קרית גת, ההתפתחות שלה לאורך השנים, האתגרים המורכבים העומדים לפתחה של העיר והחשיבות שניתנת על ידי כלל הגורמים בעיר לחינוך הבלתי פורמאלי. נשות הקבוצה שמחו מאד על האירוח המכובד בלשכת ראש העיר ועל השיחה הפתוחה והמרתקת שהן זכו לשמוע ממנו.
הביקור הסתיים בהגעה של הקבוצה למועדון מקום בלב הממוקם ברובע הנביאים שם הן זכו להכיר מקרוב את העבודה הנפלאה של מקום בלב כשלוחה של ה O.U בקרית גת.


מקום בלב זה הבית שלי

לוח אירועים

הבא יולי 2024 קודם
א ב ג ד ה ו ש
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צור קשר

שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
דוא''ל:
מס' טלפון:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות: אנא הקלידו את הספרות
טעית בהעתקת הספרות. יש לנסות שוב
הודעתך נשלחה בהצלחה