סטודנט מחפש מקום להתנדב ולקבל 2 נ"ז

מחפש מקום עם עשייה ושליחות חינוכית

מקומך איתנו! לחץ לפרטים  

מבצע מתוק בלב לזכרו של גלעד שער

תאריך: 23 דצמבר, 2018 - 1 ינואר, 2019

 

"החיוך של גיל-עד ממשיך ממקומו בשמיים"
עשרות חניכי מרכז הנוער "מקום בלב" של OU ישראל בקרית גת השתתפו השבוע במבצע "מתוק בלב" לכבוד יום הולדתו של גיל-עד שער הי"ד שנחטף ונרצח בצומת הגוש.  במסגרת הפרויקט בני הנוער חילקו עוגיות לתושבי העיר
                                                                                                                                   
השבוע צוין יום הולדתו של גיל-עד שער שנחטף ונרצח יחד עם חברו לכיתה נפתלי פרנקל ועם אייל יפרח הי"ד בצומת הגוש. מדי שנה לכבוד יום הולדתו של גיל-עד, שאהב מאוד את עולם האפייה, משפחתו מזמינה את עם ישראל להכין עוגיות ולחלק אותם לציבור על מנת לשמח אותם, לעשות להם "מתוק בלב" ולקרב ולחבר את עם ישראל.
עשרות חניכי מכרז הנוער 'מקום בלב' של OU ישראל בקרית גת נרתמו למבצע. הם הכינו עוגיות שונות עם פתקים המספרים מי היה גיל-עד שער ויצאו עם העוגיות המפנקות לרחובות העיר.
אימו של גיל-עד, בת גלים ציינה כי "העשייה והנתינה שנוגעת בכל החברה הישראלית, מחזקת אותנו ומעצימה את הצדדים הטובים שיש בחברה הישראלית ובעם היהודי בתפוצות. אני מאמינה שהחיוך של גיל-עד ממשיך ממקומו בשמיים. לא ניתן לאמוד את כאב השכול שאנו נושאים איתנו בכל יום. עם זאת, העשייה מדהימה וציון יום הולדת לגיל-עד על ידי עם ישראל – עוזרים לנו להמשיך הלאה ולהתחזק".
עוד אמרה בת גלים "החיבוק שקיבלנו השבוע מכל הארץ ומכל העולם הוא מדהים. השנה מישהי לקחה על עצמה לעשות מתוק בלב לחיילים בודדים ומתנדבים חרדים הצטרפו לחלוקת העוגיות. בכל שנה המעגלים מתרחבים וזה מחזק אותנו מאוד". 

 

 

מקום בלב זה הבית שלי

לוח אירועים

הבא יולי 2024 קודם
א ב ג ד ה ו ש
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צור קשר

שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
דוא''ל:
מס' טלפון:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות: אנא הקלידו את הספרות
טעית בהעתקת הספרות. יש לנסות שוב
הודעתך נשלחה בהצלחה